środa, 18 czerwca 2014

NIKWAX

WITAM!!!
Dziś parę słów na temat NIKWAX czyli :
JAK CZYŚCIĆ I IMREGNOWAĆ ODZIEŻ,OBUWIE I SPRZĘT TURYSTYCZNY!!
Kilka słów o produkcie:)
Nikwax wytwarza wysokiej jakości produkty do czyszczenia i impregnacji. Nikwax przedłuża okres wykorzystania i utrzymuje właściwości odzieży, obuwia i sprzętu. Czy pracujesz czy spędzasz na dworze swój wolny czas Nikwax pozwala Ci cieszyć się nieprzemakalnością. 
NA BAZIE WODY.W naszych produktach nigdy nie używamy niebezpiecznych rozpuszczalników.Wszystkie nasze produkty są oparte na wodzie,dlatego są niepalne i bezpieczne w użytku domowym.BEZ FLUOROPOCHODNYCH WĘGLOWODORÓW.
Dla nas to poważna sprawa.Uważamy,że środki na bazie fluoropochodnych węglowodorów są potencjalnie niebezpieczne i nie powinny być używane przez ludzi w domach.BEZ AEROZOLI.Nie używamy propelentów,które zwiększają alarmujące tempo ocieplenia globalnego.
Żel do czyszczenia obuwia
Wodoodporne obuwie może chłonąć wodę tylko dlatego, że jest zabrudzone. Podczas użytkowania zewnętrzna powierzchnia obuwia będzie pokrywała się zanieczyszczeniami, takimi jak brud, które przyciągają wodę.

Neutralizowane są wtedy efekty powłoki hydrofobowej (DWR), co prowadzi do tego, że obuwie przemaka w miejscach, w których panuje wilgoć. Czyszczenie wodoodpornego obuwia środkiem Żel Czyszczący do Obuwia™ Nikwax nie tylko usunie zanieczyszczenia, takie jak brud, ale także odnowi warstwę DWR, powodując, że woda znów będzie się skraplać na zewnętrznej powierzchni.
Sposób użycia:
Umyć but pod bieżącą wodą by usunąć zabrudzenia i zwilżyć powierzchnię.
Wstrząsnąć przed użyciem. Nacisnąć na gąbkę aż do zwolnienia zabezpieczenia.
Rozprowadzić żel dokładnie przy pomocy aplikatora.
Szorować powierzchnię nylonową szczoteczką (np. do paznokci).
Starannie wypłukać pod bieżącą wodą.Nałożyć właściwy środek impregnujący Nikwax® (produkt na bazie wody) na wciąż wilgotny but.Pozostawić do wysuszenia.
Moje PRZED I PO  zastosowania

Impregnacja tkanin i skóry 
Impregnat do Tkanin i Skóry™ Nikwax jest łatwy i szybki w użyciu – nakłada się go na mokre buty, atomizerem albo gąbką. Impregnat Impregnat do Tkanin i Skóry™ Nikwax odnawia trwałą warstwę hydrofobową (DWR), która tworzy się podczas suszenia na powietrzu. Na pojedynczych włóknach obuwia z tkaniny i skóry zostawia elastyczną warstwę hydrofobową. Pozwala to oparom wilgoci przedostać się na zewnątrz, zachowując właściwości oddychające i zapewniając suchość stopom. Impregnat Impregnat do Tkanin i Skóry™
Sposób użycia:
Wyczyścić but wilgotną szczotką by usunąć zabrudzenia. Do plam tłustych i trudno usuwalnych stosować NIKWAX FOOTWEAR CLEANING GEL. Zabezpieczyć przed zabrudzeniem miejsce,w którym dokonuje się impregnacji.Spryskiwać obuwie z odległości o.k 5cm.Wosk aplikować na czystą wilgotną powierzchnię obuwia.Delikatnie zetrzeć szmatką nadmiar wosku i pozostawić do wyschnięcia.
Uwaga: Użycie impregnatu może spowodować nieznaczną zmianę koloru skóry i/lub materiału. Należy wypróbować w najmniej widocznym miejscu.
Również zastosowałam preparat na kurtce motocyklowej Kodura – tkanina kaletnicza, wykonana z poliestru i pokryta PCV.
Moja opinia:
Oba produkty spisały się na piątkę plus.Środek czyszczący do obuwia wodoodpornego FOOTWEAR CLEANING GEL świetnie poradził sobie z wyczyszczeniem butów. Użycie jest bardzo proste,szybkie i wygodne.Środek jest bardzo wydajny.Zapach-nieprzyjemny(chemiczny),ale ja buty czyściłam na dworze więc mi zapach nie przeszkadzał.Drugim produktem jest FABRIC&LEATHER PROOF również łatwy w użyciu impregnat w spreyu.Impregnat wydajny,szybko wysycha.Po zastosowaniu sami widzicie krople wody ładnie odbijają się od butów jak i kurtce,a woda nie wchłania się do nich:)
Znacie NIKWAX??
Zapraszam na stronkę

POZDRAWIAM!!!


10 komentarzy:

 1. No i super, że się sprawdził NIKAWAX!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow...super efekt na butach, wyglądają jak nowe po użyciu tego preparatu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo przydatny produkt i fajnie, że się sprawdza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. od jakiegoś czasu przyglądam się tym produktom i muszę je w końcu kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. efekty widoczne, o tych produktach czytałam wiele pozytywnych opinii :)

  OdpowiedzUsuń
 6. w sumie takie cudo do czyszczenia butów przydałoby mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moi rodzice mają z tej firmy mnóstwo tych mazideł :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Mają bardzo praktyczne produkty, też żel do czyszczenia butów, by mi się przydał.

  OdpowiedzUsuń