piątek, 3 maja 2013

EVELINE - BŁYSZCZYKI DO UST

Witam! Dziś kilka słów na temat błyszczykach, marki EVELINE


1. Błyszczyk do ust lekko różowy z lekkimi brylantem efekt :zmysłowe ,pełne usta zapach bardzo śliczny- owocowy(kojarzy mi się z owocem-arbuz) .Na ustach wygląda bardzo ładnie, nie zasycha i daje efekt pełnych, kuszących, wilgotnych ust . Nie tworzą się zacieki. Do tego pachnie owocowo i apetyczni.Pojemność 15ml.
Posiada filtry UVA/UVB. Cenę ma niską-8,50, jest wydajny, słowem-wart polecenia.Dodam że to mój ulubiony błyszczyk:)
2.Błyszczyk do ust 3D HOLOGRAFIC brilliant pojemność 9ml-kuszący kolor z wielobarwnych pereł dający zaskakujący efekt holograficzny- kolorek lekko brązowy -jasny (w rzeczywistości wygląda na ciemny brąz,ale na ustach lekki odcień  brązu,więcej tych perełek jest). Zapach jest owocowy bardzo śliczny mi się kojarzy z pomarańczą.cena o.k 8 zł.
                         INNOWACJA W PIELĘGNACJI UST: 
       Olej mineralny sprawia, że skóra jest miękka, elastyczna i gładka przez długi czas 
       Regulatory lepkości zapewniają łatwą aplikacji
       Witamina C działa przeciwrodnikowo 
        Filtry UV chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.


3.Colour Celebrities- Lipgloss num. 575 pojemność 11 ml kolorek czerwony. Błyszczyk posiada innowacyjną formułę Mega Shine system zapewniającą ustom zmysłowy wibrujący blask i wizualne powiększenie. Konsystencja jest nieklejąca, delikatna z wyjątkowym owocowym zapachem (mi się kojarzy z cytryną ). Kolorek jest odważny -czerwony. Eleganckie posiada opakowanie, wygodny i precyzyjny aplikator w formie miękkiej gąbeczki. Cena ok 12 zł.


Pozdrawiam!

1 komentarz: