środa, 4 lipca 2018

HELP4SKIN - NATYCHMIASTOWA POMOC DLA SKÓRY NA OPARZENIA, RANY I OTARCIA

Witajcie! Oparzenia słoneczne, rany i otarcia to drobne podrażnienia i urazy, na które skóra jest narażona szczególnie latem, podczas przebywania na świeżym powietrzu. Sprzyja im zarówno większa ekspozycja na czynniki drażniące, ale także bardziej aktywny tryb spędzania czasu. Starte kolana, pęcherze na stopach czy poparzone przez słońce ramiona to wakacyjne przypadłości, które towarzyszą każdemu od dzieciństwa. Dlatego warto mieć pod ręką zestaw ratunkowy SOS Help4Skin od firmy Polpharma. Help4Skin to linia trzech preparatów leczniczych, których celem jest zapewnienie właściwego przebiegu gojenia ran i oparzeń, aż do pełnej regeneracji skóry.


Help4Skin Gojenie oparzeń to hydrokoloidowy żel przyspieszający gojenie oparzeń, m.in. słonecznych. Reguluje poziom wilgotności rany. Nie tylko zabezpiecza ją przed wysychaniem, lecz także absorbuje wilgoć, gdy staje się zbyt wilgotna. Natychmiastowo zmniejsza ból oraz koi i chłodzi oparzone miejsce. Poręczna buteleczka z dozownikiem ułatwia dawkowanie preparatu.


Help4Skin Gojenie ran to hydrokoloidowy żel przyspieszający gojenie ran suchych i wilgotnych, takich jak: rany chirurgiczne, odleżyny, otarcia, czy owrzodzenia nóg. Przeznaczony do stosowania miejscowego wpływa na regulację ich mikrośrodowiska: w przypadku ran suchych zmniejsza utratę płynu przez naskórek, a w przypadku ran wilgotnych pochłania nadmiar płynu. Może być stosowany zarówno na rany zamknięte, jak i otwarte. Nie przywiera bowiem do rany, dzięki czemu zapewnia bezbolesną zmianę opatrunku. Postać spray`u gwarantuje higieniczną i dokładną aplikację preparatu.


Help4Skin Gojenie ran to hydrokoloidowy żel przyspieszający gojenie ran suchych i wilgotnych, takich jak: skaleczenia, rany, otarcia i pęknięcia skóry, zadrapania, czy powierzchowne oparzenia. Natychmiastowo zmniejsza ból. Reguluje prawidłowy poziom wilgotności rany, dzięki czemu pomaga uniknąć infekcji. Wskazany do stosowania zarówno na rany otwarte (przed pojawieniem się strupa), jak i zamknięte. Schładza i zmiękcza miejsce kontaktu z plastrem lub bandażem oraz zapewnia bezbolesną jego zmianę.


 Dodatkowo produkty nie zawierają parabenów i mogą być stosowane u dzieci powyżej 2 roku życia.
Cena Help4Skin, gojenie ran i oparzeń to 36 zł/75 g, natomiast żel w małej tubce, która zmieści się nawet w małej torebce wynosi 18 zł/ 20 g. Dostępne tylko w aptekach.

Macie w swoich apteczkach, ratunkowy SOS dla skóry?
 Pozdrawiam!

26 komentarzy:

 1. Nie znam tych produktów, ale na pewno warto mieć takie preparaty w swojej apteczce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W czasie urlopowym warto mieć takie produkty ze sobą, bo nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fantastyczny zestaw dla osób podatnych na urazy jak ja i dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może gdybym nie poznała Ozon fixu to bym się skusiła, ale obecnie nie zamienię mojej oliwy ozonowej na nic innego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam ten zestaw i jestem zadowolona że na niego trafiłam. Rany goją się dużo szybciej - mój syn wiecznie ma obtarcia po wypadkach na rowerze czy deskorolce.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze wiedzieć szczególnie przy małych dzieciach jest to istotne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam tej marki ani produktów, ale chętnie przyjrzę im się bliżej i coś sobie zakupię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ojej to na prawdę coś fajnego ! :)
  https://www.kaasja.pl/

  OdpowiedzUsuń
 9. Mając dziecko takiel zestaw jest bardzo przydatny. Najbardziej zainteresował mnie Help4Skin Gojenie ran i chyba zaopatrze w niego swoją domową apteczke

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o Tak, przy dzieciach taki zestaw jest bardzo przydatny ;)

   Usuń
 10. Kompletnie nie znam ich produktów :) ale dla mnie samej nie wiem czy potrzebne :)

  OdpowiedzUsuń
 11. świetny zestaw pierwszej pomocy na oparzenia, ja ostatnio paskudnie poparzyłam sobie rękę parą, paskudziło mi się okropnie, ale uratowała mnie maść cebulowa :D

  OdpowiedzUsuń
 12. takie produkty na ratunek w nagłych sytuacjach powinny być w domu

  OdpowiedzUsuń
 13. Fajnie mieć taki zestaw. Nigdy nie wiadomo kiedy coś takiego będzie potrzebne, zwłaszcza przy małych dzieciach.

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo przydatny zestaw. Nigdy nie wiadomo kiedy okaże się pomocny :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Widziałam reklamę w tv i byłam ciekawa jak się sprawdzają :) Na lato warto mieć pod ręką takie kosmetyki, bo nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ta puszka ch6ba najbardziej mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 17. Kosmetyki tej marki to dla mnie całkowita nowość.

  OdpowiedzUsuń
 18. Fantastyczny zestaw :) Bardzo przydatny na letnie wyjazdy :)

  OdpowiedzUsuń