czwartek, 30 listopada 2017

RELACJA MEET BLOGGERS - TARGI KOSMETYCZNE BEAUTY FAIR

W minioną sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu Meet Bloggers, które miało miejsce w Katowicach, na targach kosmetycznych Beauty Fair.
Organizatorką tego spotkania była Aleksandra z bloga Świat Aleksandry, która połączyła te dwa wydarzenia w jednym miejscu i jak dla mnie, był to świetny pomysł, bardzo udany i dobrze zorganizowany czas.Targi Kosmetyczne Beauty Fair oraz Festiwal Hair Fair, to odbywające się już po raz 17. w Katowicach dwie, odrębne i równolegle imprezy, ale odbywające się pod jednym dachem – Międzynarodowego Centrum Kongresowego – i tego samego organizatora – firmy WATS – obejmujące wszystko co najważniejsze w szeroko rozumianej branży „beauty”.

Spotkanie odbyło się o godzince 10, gdzie wszyscy razem spotkaliśmy się w jednym określonym, wcześniej, miejscu i weszliśmy na targi. Bilety które dostaliśmy od naszego głównego sponsora Beauty Fair Branżowe Targi Kosmetyczne, były przeznaczone na dwa dni. Każda z nas miała czas na zwiedzanie, oglądanie pokazów, na rozmowach przy kawie, zakupach, foteczkach, do godziny 13.


W części targowej, zobaczyć mogliśmy bardzo dużo światowych i polskich marek profesjonalnych, wśród których ze szczególną obfitością prezentowane są kosmetyki profesjonalne preparaty do stylizacji paznokci oraz wizażu.


Festiwal fryzjerski obejmował również część targową dedykowaną dla Fryzjerów i stylistów włosów, na której zaprezentowane zostały przez wystawców produkty profesjonalne przeznaczone dla salonów.


Fajną również atrakcją, był pokaz fryzur, który odbył się na scenie głównej. Naprawdę świetny pokaz, dużo się działo, muzyka, oświetlenie, piękne fryzury, ludzie w maskach, było co oglądać.
Na targach mogliśmy również skorzystać z oferowanych przez marki usług, takich jak, nowa fryzura, makijaż czy regulacja brwi... Ja skorzystałam z ozdoby ust, brokatem, które uwaga wytrzymały mi kilka dobrych godzin.


Magdalena zaszalała i dała sobie zrobić bardzo ładną fryzurkę oraz brokatowe usteczka ;)
Raz jeszcze dziękuję za spotkanie, a sponsorom za upominki. W następnym poście pokaże co dostałam.
Pozdrawiam!

24 komentarze:

 1. miło było się spotkać:) do następnego

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie uczestniczyłabym w takich targach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie mogłam wziąć udziału :)

  OdpowiedzUsuń
 4. muszę się w końcu wybrać na takie targi! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super! :) I nie pomyślałabym, że taki makijaż ust tyle wytrzyma ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za sympatyczne towarzystwo :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, że mogłaś uczestniczyć w takim fajnym wydarzeniu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostatni raz na tych targach byłam trzy lata temu :o mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się znów tam być :)

  OdpowiedzUsuń
 9. O targach słyszałam,ale nigdy na nich nie byłam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Oh Renia <3 do następnego!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ależ piękny zestaw kolorków ;)

  OdpowiedzUsuń