wtorek, 24 września 2013

Eveline-odżywka do paznokci.

EVELINE PAZNOKCIE TWARDE I LŚNIĄCE JAK DIAMENT 

PRODUCENTEkstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem.


 Moja opinia:
Odżywka znajduje się w opakowaniu o pojemności 12 ml.
Pędzelek jest dość wąski i bardzo dobrze aplikuje się nim odżywkę na paznokcie. Stosowałam ją przez okres 3 tygodni. Codziennie nakładałam po jednej warstwie odżywki, po trzech dniach zmywałam i zaczynałam kurację od nowa(tak jak zaleca producent).
Paznokcie bardzo szybko wzmocniły się, a ich kondycja znacznie się poprawiła. Stały się twarde i zdrowsze, odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. Nie rozdwajają się, nie łamią, naprawdę są "twarde i lśniące jak diament"Teraz po tej kuracji używam odżywki jako bazę pod lakier. Odżywka szybko schnie, po kilku warstwach jest piękny mleczny kolor, co sprawia,że piękny manicure możemy wykonać na kilka minut przed wyjściem. Nie wysusza ona skórek, ani nie gęstnieje. Cena również jest dostępna ok 11 zł.
Jestem bardzo zadowolona z Eveline odżywki do paznokci -jak dla mnie to same plusy ma.

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza