niedziela, 28 kwietnia 2013

APERS - PIELĘGNACJA STÓP

Witam! Dziś przedstawię wam zestaw do pielęgnacji stóp marski, APERS-reduktor potu do stóp.


Opakowanie zawiera 100 ml preparatu,który łatwo się dozuje ,gdyż jest to spray - psikamy i gotowe ,zapach jest neutralny,prawie nie wyczuwalny. Byłam zaskoczona skutecznością ,już praktycznie od pierwszych użyć. Właściwie to nie mam jakoś bardzo nasilonego problemu z poceniem stóp,lecz wiadomo,że każdy chce czuć się komfortowo i wiedzieć,że dobrze dba o stopy i ich higienę. Nie lubię przykrych niespodzianek zapachowych i tutaj ten produkt sprawuje się doskonale. Dawkowanie Preparat przeznaczony jest do stosowania wieczorem przed snem. Przed użyciem wstrząsnąć. Spryskać preparatem umytą i dobrze osuszoną skórę stóp. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Na drugi dzień rano zmyć skórę wodą z mydłem. Na początku stosować codziennie wieczorem przez 2-3 dni do uzyskania efektu hamowania pocenia, następnie zmniejszyć częstotliwość stosowania w zależności od potrzeb do 2-3 razy w tygodniu. Preparat przeznaczony jest do stosowania wieczorem przed snem.

APERS-reduktor potu ROLL-ON

Opakowanie zawiera 50 ml. Antyperspirant w kulce spisał się doskonale,zmniejsza aktywność czynności gruczołów potowych,dzięki czemu hamuje proces nadmiernego pocenia się. Dla mnie idealny,nie klei się,nie zostawia plam, nie podrażnia skóry,bez zapachu(troszkę ma zapach ale taki niewyczuwalny-bardzo delikatny). Jednym słowem-skuteczne działanie.
Dawkowanie- preparat przeznaczony jest na skórę pach, dłoni jak i stóp, tylko na noc.
Nałożyć preparat na umytą  i osuszoną skórę. Pozostawić do wyschnięcia. Na drugi dzień rano zmyć wodą z mydłem. Na początku stosować codziennie wieczorem przez 2-3 dni do uzyskania efektu hamowania pocenia,następnie zmniejszyć częstotliwość stosowania-od potrzeb 2-3 razy w tygodniu. Nie stosować na wilgotną ,skaleczoną lub podrażnioną skórę.Nie stosować 48 godzin od depilacji.
Znacie te produkty ?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza