niedziela, 28 kwietnia 2013

APERS -REDUKTOR POTU Roll-on oraz Reduktor potu do Stóp

Witam!!!
APERS-reduktor potu do stóp
Opakowanie zawiera 100 ml preparatu,który łatwo się dozuje ,gdyż jest to spray - psikamy i gotowe ,zapach jest neutralny,prawie nie wyczuwalny. Byłam zaskoczona skutecznością ,już praktycznie od pierwszych użyć. Właściwie to nie mam jakoś bardzo nasilonego problemu z poceniem stóp,lecz wiadomo,że każdy chce czuć się komfortowo i wiedzieć,że dobrze dba o stopy i ich higienę. Nie lubię przykrych niespodzianek zapachowych i tutaj ten produkt sprawuje się doskonale.
                              Dawkowanie
Preparat przeznaczony jest do stosowania wieczorem przed snem.
Przed użyciem wstrząsnąć. Spryskać preparatem umytą i dobrze osuszoną skórę stóp. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Na drugi dzień rano zmyć skórę wodą z mydłem.
Na początku stosować codziennie wieczorem przez 2-3 dni do uzyskania efektu hamowania pocenia, następnie zmniejszyć częstotliwość stosowania w zależności od potrzeb do 2-3 razy w tygodniu.
Preparat przeznaczony jest do stosowania wieczorem przed snem.

APERS-reduktor potu ROLL-ON


Opakowanie zawiera 50ml.Antyperspirant w kulce spisał się doskonale,zmniejsza aktywność czynności gruczołów potowych,dzięki czemu hamuje proces nadmiernego pocenia się.Dla mnie idealny,nie klei się,nie zostawia plam, nie podrażnia skóry,bez zapachu(troszkę ma zapach ale taki niewyczuwalny-bardzo delikatny). Jednym słowem-skuteczne działanie.Polecam.

Dawkowanie
Preparat przeznaczony jest na skórę pach,dłoni i stóp do stosowania wieczorem przez snem.
Nałożyć preparat na umytą  i osuszoną skórę.Pozostawić do wyschnięcia.Na drugi dzień rano zmyć wodą z mydłem.Na początku stosować codziennie wieczorem przez 2-3 dni do uzyskania efektu hamowania pocenia,następnie zmniejszyć częstotliwość stosowania-od potrzeb 2-3 razy w tygodniu.Nie stosować na wilgotną ,skaleczoną lub podrażnioną skórę.Nie stosować 48 godzin od depilacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz