czwartek, 25 kwietnia 2013

GARNIER BODY-nawilżająca pielęgnacja w 7 dni

WITAM!!!
SILNIE regenerujący krem do ciała z L-BIFIDUS.
Krem o silnych właściwościach regenerujących do skóry wysuszonej, zniszczonej.


Jeżeli Twoja skóra jest bardzo sucha,brak jej komfortu i ma tendencję do uszkodzeń polecam super produkty z Garnier.CZYM SIĘ WYRÓŻNIA?Zastosowana formuła jest wzbogacona o L-BIFIDUS i masłem Shea naturalnego pochodzenia,które wybrano z myślą o specyficznych potrzebach wysuszonej i uwrażliwionej skóry.Nawilżenie jest tak mocne ,że pozostaje odczuwalne nawet po 7 dniach od ostatniego użycia.


Masło Shea- zawiera substancje odżywcze,które odżywiają oraz regenerują wysuszoną i uszkodzoną skórę.
L-Bifidus- aktywny czynnik zapobiegający wysuszeniu.Inspirowany probiotykami znajdujących się w jogurtach naturalnych.Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry,chroniąc ją przed szkodliwymi  czynnikami zewnętrznymi,takimi jak twarda woda,ogrzewanie,powodującymi nadmierne wysuszenie skóry.
Polecam jak najbardziej w 100 %. Zapach rewelacyjny-delikatny i długotrwały.Krem nie klei się,szybko się wchłania,nietłusty i lekki.
Parę słów na temat Garnier dezodorant - Clean Sensation- delikatny zapach(zapach mydełka) długotrwały zapach na skórze,nie zostawia białych plam,nie brudzi ubrań,bez alkoholu,anty-bacterial(czyli składnik zwalczający bakterie).Mineralite czyli wzbogacony w naturalnie absorbent,pochłaniający wilgoć.Ja osobiście mogę powiedzieć,że Garnier przekonał mnie w 100 % jestem zadowolona z kosmetyków przedstawionych wyżej i chętnie polecam wszystkim osobom.
POZDRAWIAM!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza